Bezpieczeństwo zakupów

Bezpieczeństwo płatności w sklepie E-DIAMENTY.PL zapewnia firma Przelewy24 – największa na polskim rynku firma obsługująca płatności elektroniczne realizowane w sklepach internetowych. System autoryzacji kart płatniczych oraz przelewów bankowych w Przelewy24 gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. 

Bezpieczeństwo transakcji kartami zapewniane jest przez zastosowanie skutecznych zabezpieczeń transakcji – 3D Secure (Verified by VISA oraz MasterCard Secure Code), SSL 128 bitów (Secure Sockets Layer). System zapewnia wysokie bezpieczeństwo również dzięki rozwiązaniu, w którym numery kart płatniczych nigdy nie trafiają do sklepu internetowego i co równie ważne, nie są one nigdzie przechowywane. 

Bezpieczeństwo transakcji dokonywanych za pomocą przelewów bankowych jest zapewniane przez zastosowanie 128 bitowego protokołu SSL, jak również przez procedury identyfikacji klienta w banku (login, hasło, hasło jednorazowe). Dokonując przelewu, Klient loguje się bezpiecznie bezpośrednio na stronie swojego banku. Informacje o jego profilu posiada tylko i wyłącznie jego bank.

Sklep E-DIAMENTY.PL dysponuje jedynie danymi teleadresowymi klientów oraz adresem, pod który zakupione diamenty lub biżuteria mają zostać wysłane. Nie ma również dostępu do informacji związanych z numerami kart kredytowych klientów oraz danych z nimi związanymi.

Nowe w ofercie