Czas dostawy 

Czas dostawy diamentów

Diamenty znajdujące się na naszym stanie magazynowym wysyłamy w ciągu 24h (maksymalnie 2 dni roboczych). Można je również odebrać osobiście w siedzibie E-DIAMENTY.PL.

Czas dostawy diamentów sprowadzanych na indywidualne zamówienie klienta, określany jest przez dostępność. Może ona wynosić od 5 do 30 dni i jest podana przy poszczególnych kamieniach.

W przypadku diamentów sprowadzanych na indywidualne zamówienie klienta, w celu realizacji zamówienia, konieczna jest przedpłata w wysokości co najmniej 10% wartości kamienia.

Czas realizacji zamówienia liczony jest od chwili otrzymania przez E-DIAMENTY.PL przedpłaty w wysokości co najmniej 10% wartości wybranego diamentu sprowadzanego na indywidualne zamówienie klienta.

Czas dostawy projektów indywidualnych

Czas dostawy biżuterii stworzonej na podstawie indywidualnych zamówień wynosi ok. 30 -45 dni i jest liczony od daty  otrzymania przez E-DIAMENTY.PL przedpłaty w wysokości co najmniej 30% wartości zamówionego przedmiotu.

Każdorazowo szacowany czas dostawy zamówienia do Klienta jest przedstawiany przez naszych Doradców  po indywidualnych konsultacjach.

Firma kurierska

Korzystamy z usług firmy kurierskiej GLS, która odpowiada za doręczenie przesyłki na terenie Polski.

Wszystkie przesyłki z diamentami są bezpiecznie zapakowane oraz ubezpieczone.

W razie zaginięcia lub uszkodzenia przesyłki, Sklep e-DIAMENTY.PL wysyła ponownie do Klienta nową paczkę z diamentem o takich samych lub lepszych parametrach. Odpowiedzialność za dostarczenie do Klienta diamentów w stanie idealnym ponosi e-DIAMENTY.PL.

Możliwy jest również odbiór osobisty diamentów w siedzibie firmy: 

E-DIAMENTY.PL

ul Świerzawska 1

60-321 Poznań

Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00

W przypadku chęci obejrzenia lub odbioru osobistego diamentów, uprzejmie prosimy o wcześniejszy kontakt.

Nowe w ofercie