O nas

O diamentach wiemy praktycznie wszystko i z przyjemnością dzielimy się tą wiedzą z naszymi klientami.  Służymy pomocą w wyborze idealnego diamentu zarówno pod inwestycję, jak i do konkretnego wzoru biżuterii, hurtowo i detalicznie, w zależności od potrzeb klienta.

Kupuj diamenty bez pośredników, w realnych cenach hurtowych

Tradycyjna droga dotarcia diamentu do klienta rozpoczyna się od momentu jego wydobycia w kopalni. Następnie diament trafia do akredytowanych dystrybutorów zwanych sightholderami, którzy albo sprzedają diamenty dalej do szlifierzy, albo szlifują diamenty sami i sprzedają gotowy produkt. Od szlifierzy lub sightholderów diamenty kupują dealerzy, którzy sprzedają je producentom biżuterii. Producenci biżuterii sprzedają oprawione diamenty hurtowniom, hurtownie sklepom, a sklepy klientom końcowym. My natomiast kupujemy diamenty bezpośrednio od sightholderów lub szlifierzy i sprzedajemy je naszym klientom w cenach hurtowych.

Nasze doświadczenie i wiedza to gwarancja bezpieczeństwa i najwyższej jakości

Od lat zaopatrujemy największe sieci jubilerskie w Polsce w nieoprawione diamenty. W 2010 roku zaistnieliśmy na rynku jako marka E-DIAMENTY.PL, aby umożliwić naszym klientom zakup diamentów w realnych cenach hurtowych, bez marży całego łańcucha pośredników.

Zobacz ofertę

Sklep E-DIAMENTY.PL posiada wieloletnie doświadczenie w branży jubilerskiej oraz na rynku kamieni szlachetnych. Kontakty oraz współpraca z największymi światowymi dostawcami diamentów dają zarówno gwarancję bezpieczeństwa jak i przekonanie, iż otrzymacie najwyższą jakość diamentu za możliwie najlepszą cenę.

Tysiące diamentów dostępnych od ręki

W naszej ofercie znajdziecie diamenty jubilerskie oraz inwestycyjne, diamenty o najróżniejszych fantazyjnych szlifach i barwach (fancy colours), a co najważniejsze, każdy diament opatrzony jest certyfikatem autentyczności. Posiadamy również diamenty dostępne od ręki, gotowe do wysyłki w ciągu zaledwie 24-48 godzin, co jest niezwykle istotne dla współpracujących z nami warsztatów jubilerskich.

Służymy doradztwem zarówno w wyborze odpowiedniego diamentu do konkretnego wzoru biżuterii przesłanego przez klienta, jak również co do sposobu jego oprawy, w czym pomocna jest nasza wiedza z zakresu technik jubilerskich. Dobieramy diamenty przeznaczone do wykonania kolczyków (dobór w pary), sprowadzamy na specjalne zamówienie diamenty kalibrowane, czyli pasujące do siebie pod kątem tego samego rozmiaru ich średnicy. Diamenty kalibrowane są wykorzystywane np. do wyrobu obrączek lub bransoletek. Pomagamy artystom-złotnikom w realizacji zestawień kolorystycznych przy użyciu diamentów.

Każdy diament jest indywidualnie sprawdzany przez naszych ekspertów, posiadających wykształcenie z zakresu ekspertyzy diamentów oraz innych kamieni szlachetnych, z wieloletnim doświadczeniem w branży jubilerskiej zarówno w kraju, jak i za granicą.

Diamenty z certyfikatami jakości

W swojej ofercie posiadamy diamenty z międzynarodowymi certyfikatami lub z certyfikatem e-DIAMENTY.PL

Niemal wszystkie oferowane przez nas diamenty z certyfikatami E-DIAMENTY.PL mają szlif Top Make, co oznacza, że wszystkie jego parametry są określone jako bardzo dobre lub doskonałe. To właśnie jakość szlifu jest odpowiedzialna za blask i „życie wewnętrzne” brylantu. Jeżeli jednak szukacie tańszych kamieni, możemy Wam zaoferować diamenty o szlifie Commercial Cut – czyli o średnich parametrach.

Przede wszystkim jednak oferujemy międzynarodowe certyfikaty wystawione tylko i wyłącznie przez najlepsze laboratoria gemmologiczne na świecie:

GIA – Gemmological Institute of America,
- HRD Antwerp,
- IGI – International Gemological Institute.

Skontaktuj się z naszym ekspertem (+48) 61 648 28 21 Pon. — Pt. 8-16

Nowe w ofercie