certyfikaty-diamentow-video

Certyfikaty diamentów

Wszystkie oferowane przez nas diamenty posiadają certyfikat autentyczności poświadczający autentyczność oraz jakość danego kamienia.

Nasze diamenty certyfikowane są wyłącznie w najbardziej wiarygodnych światowych laboratoriach gemmologicznych:

  • GIA - Gemological Institute Of America
  • IGI - International Gemological Institute
  • HRD Antwerp

Natomiast w przypadku diamentów, dla których koszt międzynarodowego certyfikatu jest zbyt wysoki, jakość kamienia poświadczamy firmowym certyfikatem autentyczności E-DIAMENTY.PL W takim przypadku ocena jakości przeprowadzona jest zgodnie z obowiązującymi przepisami światowej rady ds diamentów i według standardów GIA - Gemological Institute of America przez naszego certyfikowanego eksperta.

Sprzedawane przez nas diamenty są naturalne i pochodzą ze źródeł legalnych, nie zaangażowanych w finansowanie konfliktów, w zgodzie z Rezolucjami ONZ.

Sprzedawane przez nas diamenty są wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek Unii Europejskiej.


JAK ZWERYFIKOWAĆ AUTENTYCZNOŚCI ZAKUPIONYCH DIAMENTÓW?

TUTAJ znajdą Państwo ogólnokrajową listę Rzeczoznawców Diamentów Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego, lub TUTAJ listę Rzeczoznawców Stowarzyszenie Rzeczoznawców Jubilerskich, u których w razie jakichkolwiek wątpliwości możecie zweryfikować autentyczność oraz jakość zakupionych u nas diamentów.