certyfikaty-diamentow-video

Koszty wysyłki diamentów

Koszty wysyłek kurierem GLS diamentów zakupionych na E-DIAMENTY.PL kształtują się następująco:

- 14zł przy zamówieniach o wartości do 5000 zł w przypadku dokonania przedpłaty.

- Darmowa przesyłka przy zamówieniach o wartości powyżej 5000 zł w przypadku dokonania przedpłaty.

- 18zł w przypadku płatności przy odbiorze przy czym Przesyłka pobraniowa dostępna jest do kwoty 5000zł, ponieważ firma kurierska nie akceptuje większych kwot pobrania.

- Odbiór osobisty w siedzibie E-DIAMENTY.PL - bezpłatny.

Po odbiór diamentów zapraszamy do naszej siedziby w Poznaniu, gdzie będziecie mogli obejrzeć kamienie na żywo przed zakupem (dotyczy tylko diamentów dostępnych od ręki). Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 do 16. Adres naszego skarbca znajdziecie w zakładce kontakt.

Natomiast jeżeli chcecie skorzystać z dostawy do domu lub firmy to w E-DIAMENTY.PL oferujemy Wam ubezpieczone i bezpiecznie zapakowane przesyłki doręczane przez firmę kurierską GLS. W razie zaginięcia lub uszkodzenia przesyłki wysyłamy ponownie nową paczkę z diamentem o takich samych lub lepszych parametrach. Ponosimy pełną odpowiedzialność za dostarczenie do Was diamentów w stanie idealnym. Ponadto jeśli zakupione kamienie nie spełnią Waszych oczekiwań możecie je zwrócić i otrzymać pieniądze z powrotem.

Zawsze w mailu potwierdzającym wysłanie przesyłki otrzymujecie od nas numer nadania, dzięki któremu możecie śledzić swoją paczkę z diamentami.

W przypadku diamentów dostępnych na zamówienie w celu realizacji zamówienia konieczna jest przedpłata 10% wartości kamienia.