Nasz ekspert diamentów - doradcą Allegro

Bardzo się cieszymy, że nasz firmowy gemmolog i rzeczoznawca diamentów, Pani Kinga Dziekońska, została ekspertem diamentów na Allegro. Na zaproszenie portalu, został już opublikowany jej pierwszy artykuł dotyczący certyfikatów międzynarodowych, a następne są w przygotowaniu.

Pani Kinga z wykształcenia jest historykiem sztuki oraz wykwalifikowanym złotnikiem -jubilerem. Jej pasją jest biżuteria antyczna.

Przez 12 lat mieszkała w Australii gdzie ukończyła 2-letnie studia gemmologiczne (otrzymała nagrodę za najlepiej zdany egzamin praktyczny w skali całej Australii!). Odnośnie diamentów ukończyła kurs "Diamond grading" (w Polsce Rzeczoznawca/Ekspert diamentów) oraz roczny kurs "Diamond technology", oferujący poszerzony zakres wiedzy na temat diamentów - studia i kursy zorganizowane przez GAA Gemmological Association of Australia, najważniejszą placówkę badań kamieni szlachetnych, w tym diamentów.

W branży jubilerskiej pracuje ponad 25 lat, z diamentami około 20 lat. Z chęcią dzieli się swoją wiedzą z naszymi klientami.

Zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@e-diamenty.pl oraz telefonicznego

Skontaktuj się z naszym ekspertem (+48) 61 648 28 21 Pon. — Pt. 8-16

Nowe w ofercie