Pierścionek na zamówienie

Spełnij swoje biżuteryjne marzenia i wybierz pierścionek na zamówienie

Wyobraź sobie obłędny diament osadzony w pięknym pierścionku zaręczynowym. Może to być biżuteria zainspirowana dodatkiem ulubionej gwiazdy czy projekt, który masz w głowie od lat! Indywidualne zamówienie, w którym możesz stworzyć pierścionek od zera, otwiera przed Tobą pełnię możliwości! Twój indywidualny projekt możesz zrealizować z nami i postawić na oryginalny sposób oświadczenia się wyjątkową biżuterią.

Zobacz, jaki jest koszt pierścionka na zamówienie i skomponuj pierścionek od zera.

Jak zamówić pierścionek zaręczynowy?

Wszystko zaczyna się od pomysłu! Pierścionek zostanie wykonany zgodnie z tym, co wymyślisz, ale nasi doradcy wesprą Cię merytorycznie i na każdym kroku służyć będą swoim doświadczeniem, by stworzyć najpiękniejszy pierścionek.

Wybierz styl pierścionka zaręczynowego oraz zastanów się z jakiego kruszcu powinna być stworzona oprawa. Do wyboru masz białe złoto, żółte złoto czy różowe, a także platynę. Możesz postawić na delikatny pierścionek z kamieniami szlachetnymi lub bogato zdobiony model z całą masą diamentów.

Aby się z nami skontaktować możesz zadzwonić lub wysłać maila z informacjami czego oczekujesz.

Jak wybrać pierścionek zaręczynowy na zamówienie?

Warto mieć przygotowane zdjęcia inspiracyjne lub nawet własny szkic, który może być dobrym punktem wyjścia do stworzenia pierścionka zaręczynowego na zamówienie. To pozwoli zrozumieć Twoje oczekiwania i pomoże zmienić Twój pomysł na piękny pierścionek! To jest ten czas, kiedy musisz zdecydować, jak ma wyglądać pierścionek, jaki chcesz rozmiar diamentu oraz jak wyszlifowany ma być kamień centralny. Dzięki temu będzie to całkowicie unikalna biżuteria. Wybierz, jak ma wyglądać korona pierścionka - biżuteria zostanie wykonana zgodnie z Twoim życzeniem.

Do wyboru masz pełen przekrój możliwości. Najpopularniejsze są szlify brylantowe, ale równie piękne są markizy, łezki, princesski czy owalne szlify. Każdy z nich wydobywa z diamentu przepiękny blask i zachwyca elegancją. Wybór jest tak ogromny, że nawet, jeśli chcesz zaprojektować pierścionek z diamentem, którego aktualnie nie mamy w ofercie, postaramy się znaleźć go możliwie szybko! Nasza baza kamieni jest aktualizowana codziennie - dlatego chętnie pomożemy Ci w realizacji każdego zamówienia indywidualnego.

Kiedy już uzgodnimy, jak ma wyglądać pierścionek, do pracy przystępują nasi projektanci. Przygotowują oni wizualizację pierścionka na zamówienie. Dzięki temu możesz zobaczyć projekt biżuterii przed zamówieniem i na przykład wprowadzić jeszcze jakieś zmiany czy modyfikacje.

Jeśli wszystko się zgadza i to właśnie ten wymarzony projekt pierścionka, jego specyfikacja oraz wybrany kamień trafiają do złotnika. Osadza on kamienie zgodnie z projektem i tworzy biżuterię na zamówienie. Pierścionek wykonany ręcznie to z pewnością szczególnie wyjątkowy pierścionek zaręczynowy.

Ile kosztuje pierścionek na zamówienie?

Koszt pierścionka na zamówienie jest uzależniony przede wszystkim od ceny diamentu. Wpływ ma jego wielkość, szlif, barwa i czystość. Wszystkie nasze diamenty spełniają najwyższe standardy i posiadają certyfikaty potwierdzające ich jakość.

Możesz zdecydować się na jeden kamień centralny bez dodatków lub bogato zdobiony indywidualny projekt, w którym osadzimy kamienie różnej wielkości.

Wykonanie pierścionka zgodnie z zamówieniem to koszt od kilku tysięcy wzwyż, ale z pewnością będzie to oryginalny sposób oświadczenia się wyjątkową biżuterią. Taki wyjątkowy pierścionek odzwierciedlający historię Waszego uczucia będzie niepowtarzalnym symbolem miłości, oddania i wierności.

Jak wygląda odbiór zamówienia?

Jeśli chcesz zamówić pierścionek, możesz to zrobić z każdego miejsca. Zaraz po wykonaniu biżuterii na zamówienie, zostanie ona wysłana na podany przez Ciebie adres. Możesz także odebrać gotowy projekt w siedzibie naszej firmy, a dodatkowo zapewnimy Ci również spotkanie z gemmologiem, jeżeli wyrazisz na to chęci.

Jakie realizacje indywidualnych zamówień są możliwe?

Dobrym pomysłem niewątpliwie jest także zaprojektowanie pierścionka na zamówienie. Wykonanie biżuterii zgodnie z zamówieniem pozwala na dopasowanie na przykład koloru złota do biżuterii zaręczynowej tak, by pasowały do siebie idealnie.

Złóż zamówienie już dzisiaj i ciesz się unikatowym pierścionkiem!

Skontaktuj się z nami!

Nowe w ofercie