DLACZEGO WARTO
KUPOWAĆ
NA E-DIAMENTY.PL

Kupuj diamenty bez pośredników, w realnych cenach hurtowych.


Tradycyjna droga dotarcia diamentu do klienta rozpoczyna się od momentu jego wydobycia w kopalni. Następnie diament trafia do akredytowanych dystrybutorów zwanych sightholderami, którzy albo sprzedają surowiec dalej do szlifierzy, albo szlifują go sami i sprzedają gotowy produkt. Od szlifierzy lub sightholderów diamenty kupują dealerzy, którzy sprzedają je potem producentom biżuterii. Producenci biżuterii sprzedają oprawione diamenty hurtowniom, hurtownie sklepom, a sklepy klientom końcowym. My natomiast kupujemy diamenty bezpośrednio od sightholderów lub szlifierzy i sprzedajemy je Wam po cenach hurtowych.about-schemat

O diamentach wiemy praktycznie wszystko i z przyjemnością dzielimy się to wiedzą z naszymi klientami. Służymy pomocą w wyborze idealnego kamienia zarówno pod inwestycję jak i do konkretnego wzoru biżuterii. Jesteśmy firmą zajmującą się hurtowym handlem diamentami, zarówno tymi przeznaczonymi do produkcji biżuterii jak i diamentami inwestycyjnymi. Od lat zaopatrujemy największe sieci jubilerskie w Polsce w nieoprawione diamenty. W 2010 roku zaistnieliśmy na rynku pod marką E-DIAMENTY.PL aby umożliwić naszym klientom zakup diamentów w realnych cenach hurtowych, bez marży całego łańcucha pośredników. Firma E-DIAMENTY.PL posiada wieloletnie doświadczenie w branży jubilerskiej oraz na rynku kamieni szlachetnych. Kontakty oraz współpraca z największymi światowymi dostawcami dają Wam zarówno gwarancję bezpieczeństwa jak i przekonanie, iż otrzymacie najwyższą jakość za możliwie najlepszą cenę. .

W naszej ofercie znajdziecie diamenty jubilerskie oraz inwestycyjne, diamenty o najróżniejszych fantazyjnych szlifach i barwach (fancy colours), a co najważniejsze każdy diament opatrzony jest certyfikatem autentyczności. Posiadamy również tysiące diamentów dostępnych od ręki, gotowych do wysyłki w przeciągu zaledwie 24-48 godzin, co jest niezwykle istotne dla współpracujących z nami warsztatów jubilerskich.

Służymy doradztwem zarówno w wyborze odpowiedniego kamienia do konkretnego wzoru biżuterii przesłanego przez klienta jak również co do sposobu jego oprawy, w czym pomocna jest nasza wiedza z zakresu technik jubilerskich. Dobieramy diamenty przeznaczone do wykonania kolczyków (dobór w pary), sprowadzamy na specjalne zamówienie diamenty kalibrowane, czyli pasujące do siebie pod kątem tego samego rozmiaru ich średnicy. Diamenty kalibrowane są wykorzystywane np. do wyrobu obrączek lub bransoletek. Pomagamy artystom-złotnikom w realizacji zestawień kolorystycznych przy użyciu diamentów.

Każdy diament jest indywidualnie sprawdzany przez naszego eksperta, posiadającego międzynarodowe wykształcenie (Australia, Antwerpia) z zakresu ekspertyzy diamentów oraz innych kamieni szlachetnych, z wieloletnim doświadczeniem w branży jubilerskiej zarówno w kraju jak i za granicą.

Klientom odbierającym zakupiony diament osobiście w siedzibie naszej firmy oferujemy nieodpłatne przeszkolenie w zakresie sprawdzania jakości kamieni w tym obsługi specjalistycznego sprzętu do oceny diamentów.

Oferujemy tylko i wyłącznie międzynarodowe certyfikaty wystawione przez najlepsze laboratoria gemmologiczne na świecie – GIA – Gemmological Institute of America; HRD Antwerp, IGI – International Gemological Institute.

Wszystkie oferowane przez nas diamenty z certyfikatami E-DIAMENTY.PL mają szlif Top Make co oznacza, że wszystkie jego parametry są określone jako bardzo dobre lub doskonałe. To właśnie jakość szlifu jest odpowiedzialna za blask i „życie wewnętrzne” brylantu. Jeżeli jednak szukacie tańszych kamieni to możemy Wam zaoferować diamenty o szlifie Commercial Cut – czyli o średnich parametrach.